Strona główna Piłka nożna Lewandowski głównym tematem w duńskich mediach po wczorajszym meczu eliminacji Mistrzostw Świata!

Lewandowski głównym tematem w duńskich mediach po wczorajszym meczu eliminacji Mistrzostw Świata!

0

Robert Lewandowski był główną postacią wczorajszego starcia pomiędzy Polską, a Danią w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Napastnik Bayernu Monachium strzelił trzy bramki, potwierdzając swoją ogromną klasę. Mimo późniejszych “przygód” Polaków i straty dwóch bramek, to właśnie o 28-latku w duńskich mediach było najgłośniej! 

Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla naszych reprezentantów, ale to właśnie kapitan Lewandowski dał Polsce trzy punkty, strzelając hat-tricka oraz uspokajając grę w środkowej strefie boiska po strzeleniu bramki kontaktowej przez Duńczyków. Skrzydłowi i wielka gwiazda Robert Lewandowski wygrywali małe gierki z Duńczykami, a napastnik Bayernu skompletował trzeciego hat-tricka w tym sezonie” – komentuje “Tipsbladet”.

Duńskie radio – DR.dk, na swojej stronie internetowej umieściło taki wpis “Hat-trick Lewandowskiego zatopił Danię”. “Obudzili się za późno. Robert Lewandowski pozbawił Danię punktów” – napisał popularny duński dziennik “Ekstrabladet”. “Hat-trick Lewandowskiego rozbił Danię” – tak tytułuje swoją relację dziennik “BT”.

Podsumowując te wszystkie słowa wypowiedziane przez skandynawskie media – Robert Lewandowski jest to piłkarz nie do zastąpienia, a także jeden z najlepszych napastników na świecie.

Komentarze