Lewandowski, Laporta i Alemany wrócili do Barcelony. Wczoraj świętowali premierę filmy o Polaku

Aktualizacja: 29 mar 2023, 15:15
29 mar 2023, 14:00

W miniony wtorek w Kinotece warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki odbył się premierowy pokaz filmu dokumentalnego “Lewandowski Nieznany”, który opowiada historię dotychczasowego życia kapitana reprezentacji Polski. Oprócz rodziny, znajomych i współpracowników piłkarza nie zabrakło prezydenta oraz dyrektora sportowego FC Barcelony. Lewandowski wraz z Laportą i Alemanym wrócił już do Hiszpanii.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

“Zawsze chciałem się wyłamywać poza przeciętność”

Produkcja przygotowana przez Amazon Prime Video we współpracy z Papaya Films przedstawia drogę, jaką musiał przebyć Robert Lewandowski, aby dotrzeć na szczyt piłkarskiego świata i znaleźć się obok takich legend współczesnego futbolu jak Lionel Messi oraz Cristiano Ronaldo.

Napastnik FC Barcelony opowiada w filmie o czasach przełomowych momentach, które wpłynęły na jego życie oraz karierę piłkarza. Historia pokazana w filmie zaczyna się od beztroskich lat dziecięcych, które przerwała śmierć Krzysztofa Lewandowskiego, taty piłkarza. Nie brakuje też nigdy wcześniej niepublikowanych nagrań z prywatnego archiwum rodzinnego.

Jak zaznaczają twórcy filmu, nie jest to wyłącznie historia o piłkarzu, ale przede wszystkim o człowieku, który mierzył się z wieloma przeciwnościami losu, ale mimo zdołał dotrzeć na szczy – Chłopak z Polski jest w stanie osiągnąć wielkie rzeczy i dojść dość wysoko.

Kiedy premiera “Lewandowski Nieznany”?

Jak na razie film obejrzeli wyłącznie goście zaproszeni na oficjalną premierę do Pałacu Kultury i Nauki. Produkcja będzie dostępna dla wszystkich od 31 marca na platformie Amazon Prime Video.

Lewandowski wrócił już z szefami do FC Barcelony

Wśród zaproszonych gości oprócz najbliższych osób z otoczenia Roberta Lewandowskiego, a także przedstawicieli polskiego show-biznesu pojawili się Joan Laporta i Mateu Alemany. Nie zabrakło też Piniego Zahaviego, który był głównym konstruktorem transferu Polaka do stolicy Katalonii. Na niebieskim dywanie pojawił się także Andrij Szewczenko.

Dziś, w okolicach godziny 13:00 Lewandowski wraz z prezydentem klubu oraz dyrektorem sportowym zjawili się już z powrotem w Barcelonie. Całą trójkę przywitała grupa dziennikarzy, którzy uwiecznili ten moment na nagraniach. Piłkarz zrobił sobie też zdjęcie i rozdał autograf fanom, którzy oczekiwali na jego przylot.

Najbliższy mecz Lewandowski i Barcelona rozegrają na wyjeździe z Elche. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 21:00 w najbliższą sobotę (1 kwietnia). Cztery dni później Blaugrana rozegra rewanż z Realem Madryt w Pucharze Króla.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Dobre wieści ws. Jakuba Modera. Polak już rok czeka na powrót do gry

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA