Lewandowski opuścił trening kadry w Katarze?! Napastnik dementuje plotki

Robert Lewandowski miał rzekomo samowolnie opuścić jeden z treningów przed meczem 1/8 finału mistrzostw świata z Francją. Powodem tak zaskakującej decyzji miało być jego niezadowolenie z poziomu zajęć, jakie przygotował dla kadry sztab biało-czerwonych.

AKTUALIZACJA: Informacje przekazane przez “WP Sportowe Fakty” wywołały spore poruszenie w otoczeniu Roberta Lewandowskiego. Rzekome opuszczenie treningu przed meczem z Francją zostało przez bliskie napastnikowi osoby zdementowane w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”, a doniesienia określono jako nieprawdziwe.

Reprezentacja Polski odpadła z mistrzostw świata w Katarze w 1/8 finału, po porażce 1:3 z Francją. Po zakończeniu mundialu więcej niż o wyniku sportowym mówiło się jednak o kolejnych aferach. Ich wypłynięcie na światło dzienne totalnie odwróciło nastroje wobec polskiej kadry.

Lewandowski opuścił trening przed meczem z Francją

Afery pozasportowe i inne sytuacje, stawiające reprezentację w niekorzystnym świetle sprawiły, że był to rzekomo jeden z czynników, dla których pożegnano się z Czesławem Michniewiczem. Teraz okazuje się, że do napięć wewnątrz kadry dochodziło jeszcze w trakcie jej pobytu w Katarze.

Jak informuje “WP SportoweFakty”, do jednego miało dojść tuż przed meczem 1/8 finału z Francją. Serwis relacjonuje, że Robert Lewandowski dobrowolnie zrezygnował z udziału w jednym z treningów bezpośrednio przed tym spotkaniem.

Zamurowało mnie, gdy dowiedziałem się, że przed meczem z Francją na mundialu Robert Lewandowski zszedł z treningu wcześniej, bo nie był zadowolony z poziomu zajęć” – opisuje Mateusz Skwierawski.

Santos chce przywrócić radość z gry

Doniesienia te rzucają nowe światło na wypowiedź Lewandowskiego po przegranym meczu z Francją. Kapitan kadry nie wyrażał wówczas entuzjazmu z tytułu gry drużyny, a do tego niekorzystnie ocenił wizję dalszego prowadzenia reprezentacji.

Temat radości w grze polskiej kadry został poruszony na pierwszym spotkaniu Fernando Santosa z dziennikarzami. Nowy selekcjoner biało-czerwonych przyznał, że “w reprezentacji musi być radość z gry, bo bez niej nie da się wygrać”. Wydaje się więc, że przywrócenie dobrych nastrojów w kadrze będzie jednym z głównych celów 68-latka.

Polska ma zagrać z Niemcami. Jakub Błaszczykowski pożegna się z kadrą

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA