niedziela, 26 czerwca, 2022

Lewandowski poinformował klub, że chce odejść. Co zrobi Bayern?

„Bild” informuje, że Bayern Monachium zaczyna zmieniać swoje podejście do sprzedaży Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik tydzień temu miał poinformować władze klubu, że nie chce przedłużać kontraktu.

Lewandowski chce grać w Barcelonie

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet Umowa polskiego napastnika z Bayernem obowiązuje do końca następnego sezonu. Przedłużenie kontraktu nie wchodzi w grę, ponieważ Robert Lewandowski chce zmienić otoczenie i to już tego lata. W zeszłym tygodniu poinformował o tym monachijczyków, którzy dotychczas nie brali pod uwagę rozstania w nadchodzącym oknie transferowym.

Wielu przedstawicieli klubu na czele z dyrektorem sportowym i trenerem zapewniali, że Lewy będzie w drużynie na przyszły sezon. Wizerunek piłkarza promował nawet letnie tourne w USA.

Okazuje się, że Bayern zaczął inaczej patrzeć na sprawę i najprawdopodobniej zaakceptuje ofertę transferową opiewającą na 35-40 mln euro. Kataloński klub z pewnością nie będzie miał problemu ze znalezieniem takich pieniędzy. Zwłaszcza, że na początku negocjacji Pini Zahavi usłyszał od dyrektora sportowego, że Barca jest w stanie zapłacić między 30 a 35 mln. Taką informację otrzymał również Bayern.

Głównym powodem zmiany stanowiska jest oczywiście deklaracja samego piłkarza, który daje jasne znaki, że chce rozpocząć nową przygodę w swojej karierze.

Władze klubu liczą również, że rozstanie ze swoją największą gwiazdą może pozytywnie wpłynąć na sytuację w szatni oraz na grę całego zespołu. W Monachium liczą, że ciężar strzelania bramek wezmą na siebie inni piłkarze. Bayern z pewnością będzie też szukał następcy Lewandowskiego.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Robert Lewandowski naciska na transfer. Bayern złamie się ws. Polaka?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA