Strona główna Piłka nożna Lewandowski wciąż na liście życzeń Królewskich!

Lewandowski wciąż na liście życzeń Królewskich!

0

Według informacji udostępnionych przez dziennik “Marca” Robert Lewandowski fatalnym wynikiem na mundialu w Rosji wcale nie przekreślił swoich szans na przejście do Realu Madryt. Obok niego do zespołu Królewskich przymierzani są jednak także Harry Kane, Neymar czy Kylian Mbappe. 

Co ciekawe dziennik stawia Polaka na równi z gwiazdami tegorocznej imprezy. Hiszpańscy dziennikarze zauważają jednak, że cena na pewno będzie niższa niż przed mistrzostwami świata: “Po nieudanym mundialu jego wartość rynkowa na pewno jednak spadła”.

Jeżeli prawdziwe okażą się pogłoski o odejściu Cristiano Ronaldo, cena dla zwycięzców Ligi Mistrzów nie będzie jednak żadnym problemem. Odejście tak wielkiej gwiazdy będzie jednak czymś, co zmusi Florentino Pereza do kupna kolejnej, a taką może być jeden z czwórki Neymar, Kane, Mbappe i Lewandowski.

Pewne jest, że cena Polaka znacznie spadła, podczas gdy niesamowity Mbappe, czy zdobywca sześciu bramek Harry Kane swoją cenę na pewno mocno zwiększyli. O tym kto wzmocni Królewskich w następnym sezonie dowiemy się zapewne dopiero po mundialu w Rosji.

Komentarze