Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Lider Kolejorza odejdzie do Championship?

Lider Kolejorza odejdzie do Championship?

0

Lech Poznań może już niedługo stracić ważne ogniwo w środku pola, Darko Jevticiem jest bowiem zainteresowane występujące na co dzień w Championship – Birmingham City.

Szwajcar może jeszcze przed wznowieniem rozgrywek Lotto Ekstraklasy opuścić poznański klub na rzecz ligi angielskiej, a konkretnie Birmingham City. Anglicy są w stanie zaoferować za pomocnika nawet 2,6 miliona euro. Patrząc na cenę, za jaką Jevtić przyszedł do Poznania jest to bardzo dobra oferta, Szwajcar został kupiony przez Kolejorza z FC Basel za 350 tysięcy euro.

Jednak strata tak ważnego zawodnika może być dla klubu znacząca, Jevtić wystąpił jak do tej pory w 17 meczach, w których pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców i tyle samo razy asystował. Dodatkowo Szwajcar może grać na wielu pozycjach i jest liderem poznańskiej ekipy.

Poznaniacy zdążyli wcześniej podpisać z zawodnikiem kontrakt do 2020 roku, co może oznaczać jego sprzedaż dopiero latem, byłaby to dobra informacja dla Nenada Bjelicy, w przeciwnym wypadku trener musiałby przebudować swój zespół.

Komentarze