Liga chorwacka: Bramka Łukasza Zwolińskiego! Zwycięstwo zespołu Polaków

Aktualizacja: 25 sty 2023, 12:31
29 wrz 2019, 17:51

W dzisiejszym starciu 10. kolejki chorwackiej Ekstraklasy HNK Gorica Łukasza Zwolińskiego oraz Michała Masłowskiego pokonała na wyjeździe Inter Zaprešić 2:0. Jedną z bramek zdobył były gracz Pogoni Szczecin.

W podstawowym składzie zespołu gości znalazł się Łukasz Zwoliński, natomiast Michał Masłowski mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Do przerwy zespół Polaków prowadził 1:0 po trafieniu Marijana Cabraja z 32. minuty.

W 53. minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał Mario Marina, przez co Gorica mecz kończyła w osłabionym składzie. Chwilę potem na murawie pojawił się Michał Masłowski, zastępując na nim Cherifa Ndiaye. W 57. minucie prowadzenie gości podwyższył Zwoliński, dla którego było to pierwsze trafienie w bieżącym sezonie.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Goricy 2:0, co pozwoliło awansować tej drużynie na piątą lokatę w ligowej tabeli.

Inter Zaprešić 0:2 HNK Gorica