Liga chorwacka: Zwycięstwo Dinama Zagrzeb. Cały mecz rozegrał Damian Kądzior!

16 sie 2019, 22:19

Dinamo Zagrzeb pokonało na wyjeździe Inter Zapresić 2:1 w ramach 5. kolejki ligi chorwackiej. Pełne 90 minut zanotował reprezentant Polski, Damian Kądzior.

W 8. minucie dość niespodziewanie na prowadzenie wyszli gospodarze. Golkipera Dinama pokonał 24-letni Bułgar, Borislav Tsonev. Mistrz Chorwacji do wyrównania doprowadził tuż przed przerwą, za sprawą trafienia Nigeryjczyka Iyayi Believe Atiemwena. Po zmianie stron drugą żółtą kartkę zobaczył gracz Interu, Marin Galić i Dinamo grało z przewagą jednego gracza. W 50. minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Atiemwena, ustalając tym samym wynik dzisiejszego spotkania.

W najbliższą środę Dinamo Zagrzeb zmierzy się przed własną publicznością z Rosenborgiem w pierwszym meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Inter Zapresić 1:2 Dinamo Zagrzeb (1:1)