poniedziałek, 3 października, 2022

Liga Europy: Mecz Legii w otwartej antenie!

Telewizja Polska pokaże rewanżowe spotkanie Legii Warszawa w I rundzie eliminacji Ligi Europy, w której piłkarze ze stolicy zmierzą się z zawodnikami Europa FC.

Drużyna z Gibraltaru uczestniczyła już w rozgrywkach wstępnych, gdzie pokonała w dwumeczu rumuńskie UE Sant Julia. Co prawda, w pierwszym meczu przeciwnik warszawskiej Legii poległ 2:3, lecz na własnym stadionie pokonał rumuńską ekipę aż 4:0. To dla polskich kibiców niepokojąca informacja, tym bardziej, iż to Europa FC będzie gospodarzem pierwszej potyczki z Wojskowymi.

Przypomnijmy, iż w poprzednich dwóch sezonach Legia nie zdołała awansować do fazy grupowej Ligi Europy, choć na starcie miała znacznie bardziej ułatwione zadanie. Jako mistrz Polski miała przywilej mierzyć się w eliminacjach Ligi Mistrzów, które najczęściej kończą się niepowodzeniem.

Ku uciesze kibiców, mecz Legii Warszawa z Gibraltar FC będzie transmitowany przez stację TVP Sport! Spotkanie, które zaplanowano na 18 lipca rozpocznie się o 21:00. Na godzinę wcześniej przewidziano studio.

W tym miejscu należy dodać, iż pierwsza przeprawa Legii w eliminacjach Ligi Europy 2019/2010 będzie miał miejsce w dniu 11 lipca.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA