Liga Mistrzów: Krychowiak nie powstrzymał Juventusu

1 paź 2015, 08:11

W drugiej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów, drużyna Grzegorza Krychowiaka przegrała na wyjeździe 2-0 z Juventusem Turyn. W drużynie gości pełne 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Juventus od początku meczu wyraźnie dominował, raz po raz zagrażając bramkarzowi Sevilli. Pierwsza bramka padła w 41 minucie- po centrze Barzagliego z prawej strony Alvaro Morata wygrał powietrzną walkę z Krychowiakiem oraz Andreollim i głową wpakował piłkę do bramki.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się znacząco- Juventus cały czas przeprowadzał więcej groźnych akcji, zwieńczeniem czego była bramka Simone Zazy w 87 minucie.

Grzegorz Krychowiak rozegrał poprawne zawody, notując kilka udanych odbiorów w środku pola, unikając strat oraz mając najwyższy procent celnych podań w swoim zespole (95%).

Juventus po tym meczu jest liderem grupy D z 6 punktami, Sevilla natomiast zajmuje drugie miejsce, gromadząc 3 punkty.

Juventus Turyn – Sevilla FC 2:0 (1:0)
1:0 – Alvaro Morata 41′
2:0 – Simone Zaza 87′