I Liga: Podbeskidzie podbija liga. Kolejna wygrana

20 sie 2016, 20:52

Podbeskidzie Bielsko-Biała po spadku z Ekstraklasy w I lidze idzie jak burza! W czwartej kolejce “Górale” pokonali na wyjeździe Chrobrego Głogów 2:0.

Podbeskidzie objęło prowadzenie już po 12 minutach gry, a na prowadzenie wyprowadził je doświadczony słowacki napastnik, Robert Demjan. Na domiar złego już po 18 minutach plac gry musiał opuścić Łukasz Szczepaniak, który został zastąpiony przez Kowalczyka. Limit nieszczęść gospodarzy nie miał końca, a kolejne spotkało ich już w 25. minucie. Wynik spotkania podwyższył bowiem Damian Chmiel. Była to dla niego pierwsza bramka w tym sezonie I ligi.

Do końca wynik meczu nie uległ już zmianie i “Górale” mogli się cieszyć z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Łącznie Podbeskidzie ma na swoim koncie 10 punktów i prowadzi w tabeli. Chrobry zgromadził zaledwie 1 oczko i zamyka stawkę 18 drużyn.