I liga: Remis w Bytowie, ważne zwycięstwo Podbeskidzia

15 paź 2016, 19:57

W dwóch ostatnich dzisiejszych meczach piłkarskiej I ligi Drutex-Bytovia Bytów zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Wigrami Suwałki, z kolei Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało na wyjeździe z GKS-em Tychy 1:0.

“Górale” zapewnili sobie zwycięstwo dzięki bardzo ważnej bramce Damiana Chmiela w 64. minucie. W tabeli I ligi Podbeskidzie przesunęło się 11. na 7. miejsce. GKS po drugiej przegranej z rzędu spadł na niebezpieczne, bo 15. miejsce.

Drutex-Bytovia Bytów zremisowała z kolei na własnym stadionie z Wigrami Suwałki 1:1. W tym meczu bramki również padły dopiero w drugiej połowie. Na 1:0 dla gości w 58. minucie trafił 24-letni Damian Kądzior. Wyrównał na 10 minut przed końcem Kamil Wacławczyk.

Ten remis nie zadowoli raczej żadnej z ekip. Drutex-Bytovia z 20 punktami jest 4., z kolei Wigry mają jeden punkt mniej i są 5., ale mają także jeden mecz rozegrany mniej.