Liga rosyjska: Zwycięstwo zespołu Rafała Augustyniaka!

Aktualizacja: 25 sty 2023, 12:02
19 paź 2019, 15:18

Urał Jekaterynburg z Rafałem Augustyniakiem w składzie pokonał na wyjeździe FK Tambow (2:1) w ramach 13. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Polak rozegrał pełne 90 minut.

Pierwsza połowa mimo dość wyraźnej przewagi gospodarzy zakończyła się bezbramkowym remisem. W 35. minucie były zawodnik Miedzi Legnica ukarany został żółtą kartką za faul na zawodniku rywala.

Zdecydowanie więcej działo się po przerwie. W 61. minucie miejscowi otrzymali rzut karny, który na gola zamienił Vladimir Obukhov. Urał do wyrównania zdołał doprowadzić w 73. minucie, a strzelcem bramki został Vladimir Iljin. Zespół Polaka poszedł za ciosem i chwilę później trafił do siatki rywali po raz drugi, ustalając wynik meczu na 2:1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Varazdat Haroyan.

FK Tambow 1:2 Urał Jekaterynburg