[WIDEO] Liga turecka: Bramka Murawskiego. Stachowiak z czystym kontem!

Aktualizacja: 17 sty 2023, 08:56
23 lis 2019, 15:11

Zwycięstwem Denizlisporu zakończyło się dzisiejsze starcie zespołu Polaków z Rizesporem (2:0). Obaj schodzili z boiska w roli bohaterów – Radosław Murawski jako strzelec jednej z bramek, natomiast Adam Stachowiak po zachowaniu czystego konta.

Pierwsza odsłona meczu nie przyniosła zbyt wielu emocji. Za potwierdzenie moich słów, może służyć statystyka, w której nie odnotowano żadnego celnego strzału z obu stron. Warto jedynie wspomnieć, że w 41. minucie za faul żółtą kartką upomniany został Murawski.

Po przerwie przewagę na boisku uzyskali gospodarze. Na gole kibicom zgromadzonym na stadionie Denizli Atatürk Stadyumu przyszło jednak poczekać do ostatnich minut meczu. Pierwsza z bramek padła w 87. minucie za sprawą trafienia Oscara Estupinana. Drugą zaś zdobył były zawodnik Piasta Gliwice, pewnie wykorzystując rzut karny.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zespół Polaków awansował na 10. miejsce w tabeli tureckiej Super Lig.

Denizlispor 2:0 Rizespor