Strona główna Piłka nożna Liga turecka: Murawski uratował wyjazdowy remis Denizlisporowi

Liga turecka: Murawski uratował wyjazdowy remis Denizlisporowi

0
fanatik.com.tr

W ramach piątej kolejki tureckiej Süper Lig – Denizlispor Kulübü mierzył się na wyjeździe z Kayseri Spor Kulübü. Ekipa z dwoma Polakami w składzie: Radosławem Murawskim oraz Adamem Stachowiakiem zdołała zremisować 1-1 właśnie dzięki trafieniu polskiego pomocnika.

Gospodarze zaczęli od mocnego uderzenia i już w 13. minucie po składnej akcji Emmanuela Adebayora oraz Pedro Henrique, ten drugi wpisał się na listę strzelców. Adam Stachowiak nie miał w tej sytuacji szans na obronę swojej ekipy przed stratą bramki. Po pierwszej połowie obie drużyny zeszły do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu Kayseri Spor.

Mimo starań gospodarzy o obronę wyniku i defensywne ustawienie po zmianach w drugiej połowie spotkania nie udało się tego dokonać, a wszystko za sprawą Radosława Murawskiego i jego trafienia na 1-1, w którym asystę zaliczył Ismail Aissati.

Spotkanie było bardzo wyrównane i wynik remisowy można uznać za najbardziej sprawiedliwy, zarówno patrząc na posiadanie piłki, czy strzały w światło bramki.

Adam Stachowiak i Radosław Murawski rozegrali pełne 90 minut w barwach Denizlisporu Kulübü.

Komentarze