Liga turecka: Zespół Polaków przegrał z Besiktasem!

Aktualizacja: 19 sty 2023, 14:14
6 mar 2020, 20:20

Ankaragücü z trzema Polakami w podstawowym składzie przegrała na wyjeździe z Besiktasem (1:2). Sytuacja klubu w ligowej tabeli robi się coraz trudniejsza.

Od pierwszych minut w składzie zespołu gości znaleźli się Michał Pazdan, Konrad Michalak oraz Daniel Łukasik. Zespół Polaków już w 6. minucie stracił pierwszą bramkę. Ricardo Faty sfaulował w polu karnym jednego z graczy gospodarzy, a Burak Yilmaz pewnie zamienił “jedenastkę” na bramkę. Przed przerwą żółtą kartką ukarany został ponadto Łukasik.

W 83. minucie żółtą kartkę otrzymał również Michalak, a chwilę później za Daniela Łukasika na murawie pojawił się powracający po kontuzji Ezequiel Oscar Scarione. W 89. minucie Adem Ljajic podwyższył prowadzenie gospodarzy, a tuż przed końcowym gwizdkiem honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył z rzutu karnego Ilhan Parlak.

Beşiktaş JK 2:1 MKE Ankaragücü