Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie grudnia 2023. Jak nasi typerzy zakończyli rok?

Aktualizacja: 17 sty 2024, 08:34
16 sty 2024, 21:21

Grudzień był piątym miesiącem zmagań w Lidze Typerów Polski-Sport.pl. Pora poznać trójkę najlepszych typerów, którzy zostaną nagrodzeni bonami na książki o tematyce sportowej. Czy na podium znaleźli się gracze, którzy wcześniej zajmowali wysokie pozycje? Czy ktoś z pierwszej trójki pierwszy raz zajął nagradzane miejsca? Jakie są najlepszy kupony naszych typerów? Tego dowiesz się w grudniowym podsumowaniu Ligi Typerów.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie grudnia 2023

W grudniu tylko jeden gracz przekroczył barierę 100 jednostek zysku, a ten wynik pozwolił mu na uzyskanie pierwszego miejsca. Ostatni miesiąc 2023 roku musiał być wymagający dla wszystkich obstawiających, ponieważ zaledwie dziesięciu typerów uzyskało rezultat powyżej zera. Rywalizacja o czołowe pozycja była wyrównana, lecz tylko trzech użytkowników może zostać nagrodzone miesięcznymi nagrodami.

podium w Lidze Typerów Polski-Sport.pl w grudniu 2023
podium w Lidze Typerów Polski-Sport.pl w grudniu 2023

1. miejsce emgie

Zwycięzca grudniowej rywalizacji już raz mógł cieszyć się z otrzymania nagrody miesięcznej, ale wtedy zajął drugą pozycję. Tym razem emgie nie pozostawił złudzeń swoim rywalom i z profitem 107.07 zwyciężył w grudniu. Przewaga nad drugim miejsce wyniosła blisko 40 jednostek zysku, więc emgie może być bardzo zadowolony ze swojej postawy w ostatnim miesiącu poprzedniego roku.

Szczegółowe statystyki typera: 87 postawionych typów, 67 wygranych, 15.91% yield, ODI 1.24.

Emgie większość swoich zakładów obstawiał po dość niskich kursach, ale na uwagę zasługuje jego wysoka skuteczność. Na 87 postawionych zakładów tylko 20 okazało się przegranych. Najwięcej zysku przyniósł mu kupon na wygraną Midtjylland i liczbę bramek powyżej 2.5. Zwycięstwo gospodarzy pozwoliło na uzyskanie 8.4 profitu na pojedynczym zakładzie.

najlepszy typ emgie w grudniu 2023
najlepszy typ emgie w grudniu 2023

2. miejsce Michel218

Wicelider grudniowych zmagań również drugi raz zajmuje miejsce gwarantujące nagrodę w postaci bony na książki sportowe. Ostatni raz mógł cieszyć się z miejsca na podium we wrześniu, kiedy również zakończył miesiąc pozycję niżej niż emgie. Michel218 zbliżył się do 70 jednostek zysku i dzięki temu był drugim najlepszym graczem naszej ligi w grudniu.

Szczegółowe statystyki typera: 80 postawionych typów, 47 wygranych, 9.71% yield, ODI 0.12.

Michel218 większość swoich zakładów obstawia na piłkę nożną, ale nie ogranicza się stawianiem na najpopularniejsze ligi. Kupon, który przyniósł największy zysk temu użytkownikowi to typ na remis w lidze bułgarskiej. Slavia Sofia w derbach z CSKA Sofią podzieliła się punktami, a Michel zarobił dzięki temu 13.15 jednostek profitu.

najlepszy typ Michel218 w grudniu 2023
najlepszy typ Michel218 w grudniu 2023

3. miejsce darson74

Gracz zamykający podium w grudniu pierwszy raz w tym sezonie znalazł się w czołowej trójce. W poprzednich miesiącach jego rezultaty nie mogły go zadowalać, ponieważ znajdował się pod kreską. Ostatni miesiąc 2023 roku okazał się jednak szczęśliwszy, gdyż darson uzyskał 53 jednostki zysku i zajął 3 miejsce w Lidze Typerów Polski-Sport.pl.

Szczegółowe statystyki typera: 36 postawionych typów, 31 wygranych, 14.72% yield, ODI 0.33.

Darson74 jest ekspertem od piłki nożnej i na niej wygrał najwięcej swoich kuponów. Trzeci typer grudnia decydował się na wybór faworytów większości meczów, co pozwoliło na zajęcie wysokiej pozycji w miesięcznej rywalizacji. Najwyższy profit uzyskał dzięki wygranej Legii Warszawy przed własną publicznością z Cracovią Kraków.

najlepszy typ darson74 w grudniu 2023
najlepszy typ darson74 w grudniu 2023

Jak radzą sobie nasi typerzy w nowym roku?

W styczniu swoje spotkania rozgrywają najlepsze europejskie ligi, więc użytkownicy Ligi Typerów mają sporo możliwości do uzyskania wysokich zysków. W czołówce typerów w styczniu znajdują się znane twarze z poprzednich miesięcy. Warto zaznaczyć, że utrzymanie stałej formy przez cały 10-miesięczny sezon jest kluczowe w naszej zabawie. Jeśli na koniec kampanii znajdziesz się w pierwszej 10 możesz liczyć na nagrody pieniężne.

Obecnie styczeń został zdominowany przez trzech użytkowników, ale sytuacja zmienia się, jak w kalejdoskopie. Passa wygranych kuponów może sprawić, że znajdziesz się na samym szczycie, a gorszy dzień z przegranymi zakładami może pociągnąć Cię na dno. Poniżej TOP10 typerów w styczniu 2024 roku.

TOP 10 Ligi Typerów Polski-Sport.pl w styczniu 2024
TOP 10 Ligi Typerów Polski-Sport.pl w styczniu 2024

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów 2023/2024 – ruszył nowy sezon. Pula nagród wzrosła aż do 47 000 euro!

Źródło:Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA