Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie listopada 2023. Kto prowadzi w klasyfikacji ogólnej?

7 gru 2023, 21:13

Czas na podsumowanie czwartego miesiąca zmagań w Lidze Typerów Polski-Sport.pl. Nasi czytelnicy rywalizują o nagrody pieniężne i bony na książki o tematyce sportowej. Jak co miesiąc sprawdzimy zakład najlepszych typerów listopada i wskażemy typy, które przyniosły im największy profit. Sprawdzimy również pozycje graczy w rankingu ogólnym.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie listopada 2023

W listopadzie dwóch typerów wzniosło się na wyżyny i znacznie wyprzedziło resztę stawki. Profit ok. 150 jednostek zysku pozwolił im na sporą przewagę nad resztą graczy i wywindował ich na najwyższe pozycje w listopadzie. W nagrodę trzech najlepszych typerów każdego miesiąca otrzyma bon do księgarni z publikacjami sportowymi. Przejdźmy do podsumowania i sprawdźmy, kto okazał się najlepszym typerem w listopadzie.

podium w Lidze Typerow Polski-Sport.pl w listopadzie 2023
podium w Lidze Typerów Polski-Sport.pl w listopadzie 2023

1. miejsce smolar7 

W poprzednim miesiącu smolar7 zbliżył się do podium, ale nie był w stanie wskoczyć na pudło. Za to przy kolejnej nie pozostawił złudzeń reszcie graczy i z profitem 162 okazał się najlepszym typerem listopada w Lidze Typerów Polski-Sport.pl. Tylko użytkownik z drugiego miejsca miał szansę dogonić lidera, ale ostatecznie smolar7 utrzymał swoje prowadzenie.

Szczegółowe statystyki typera: 129 typów, 32 wygranych, 18.02% yield i ODI – 11.88.

Smolar7 obrał inną taktykę niż większość użytkowników Ligi Typerów i zdecydował się postawić dużą liczbę typów na dokładny wynik meczów piłkarskich. Ten rodzaj zakładów obarczony jest dużym ryzykiem, lecz pozwala na uzyskanie ogromnych zysków. Najlepszym tego przykładem jest typ zwycięzcy listopadowej rywalizacji na dokładny wynik meczu Sporting – Raków Częstochowa. Zwycięstwo gospodarzy 2:1 pozwoliło na uzyskanie ponad 52 jednostek profitu.

najlepszy typ smolar7 w listopadzie 2023
najlepszy typ smolar7 w listopadzie 2023

2. miejsce arthasorc

Wicelider listopada walczył do ostatnich dni, aby wskoczyć na fotel lidera, ale z profitem równym 149.74 musiał zadowolić się drugim miejscem. Arthasorc udowodnił, że wahania formy mogą przytrafić się każdemu, gdyż w poprzednim miesiącu znalazł się znacząco pod kreską. Jednak w listopadzie nadrobił swoje straty z nawiązką i został drugim najlepszym typerem miesiąca.

Użytkownik nie udostępnia szczegółowych statystyk.

3. miejsce laylow

Ostatni typer, który może liczyć na nagrodę miesięczną uzyskał 61.94 profitu. Do pierwszej dwójki sporo mu brakowało, ale to nie zatrzymało go przed wykręceniem jak najlepszego wyniku. Co ciekawe w poprzednim miesiącu laylow uzyskał 67 profitu i znalazł się dopiero na szóstej pozycji. W tym miesiącu znacznie łatwiej było awansować na podium i trzeci typer listopada z tego skorzystał.

Szczegółowe statystyki typera: 62 postawionych typów, 39 wygranych, 10.09% i ODI 1.88.

Laylow nie ogranicza się do zakładów na piłkę nożną. W jego historii możemy zobaczyć również typy na tenis, czy koszykówkę. Właśnie ta ostatnia dyscyplina przyniosła mu najlepszy kupon, na którym uzyskał aż 26.94 profitu. Trafne wytypowanie wyniku młodzieżowych rozgrywek wywindowały rezultat laylow w listopadzie.

najlepszy typ laylow w listopadzie 2023
najlepszy typ laylow w listopadzie 2023

Jak wygląda ranking ogólny Ligi Typerów Polski-Sport.pl?

Warto zaznaczyć, że oprócz nagród miesięcznych w naszej Lidze Typerów każdy gracz rywalizuje w rankingu ogólnym. Obecnie zbliżamy się do półmetka 10-miesięcznego sezonu, w którym typerzy walczą o nagrody z puli 5000 złotych. Rywalizacja w Lidze Typerów opiera się na regularnym stawianiu zakładów i bardziej przypomina maraton niż sprint. Jednorazowa wysoka pozycja w danym miesiącu wcale nie oznacza końcowego zwycięstwa.

Sprawdźmy, kto obecnie znajduje się na szczycie rankingu ogólnego:

top5 najlepszych typerow Ligi Typerow Polski-Sport.pl
top5 najlepszych typerów

Obecnie to zwycięzca listopadowej rywalizacji znalazł się na szczycie, a jego ogólny profit od rozpoczęcia sezonu w sierpniu wynosi 162.33 jednostki zysku. Tuż za jego plecami znajduje się ziolek86. Ten użytkownik utrzymuje swoją wysoką formę z poprzedniego sezonu, kiedy zajął trzecią pozycję w całym sezonie. Na ostatnim stopniu podium znalazł się scorpio82, czyli najlepszy typer zeszłej kampanii. Jest to idealny przykład, że regularna gra w Lidze Typerów przynosi swoje rezultaty i pozwala wspinać się na sam szczyt tabeli.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów 2023/2024 – ruszył nowy sezon. Pula nagród wzrosła aż do 47 000 euro!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA