Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie października 2023. Darmowe typy bukmacherskie w Johnnybet

Aktualizacja: lis 16 2023, 21:48
lis 13 2023, 18:37

Pierwsze trzy miesiące rywalizacji w Lidze Typerów Polski-Sport.pl dobiegły końca. Do gry w drugim sezonie przystąpiło już 50 użytkowników, a ich liczba stale wzrasta. Kto okazał się najlepszym typerem w październiku i jakie zakłady przyniosły mu największe profity? Który z graczy wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji ogólnej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w podsumowaniu Ligi Typerów Polski-Sport.pl w październiku 2023.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie października 2023

W październiku trzech najlepszy typerów uzyskało profit przekraczający 100 jednostek i ten wynik pozwolił im na znalezienie się na podium. Najlepsze trójka typerów każdego miesiąca otrzymuje bon do księgarni z publikacjami sportowymi oraz bierze udział w rankingu całego sezonu. W puli nagród znajduje się 5000 złotych do podziału na najlepszych graczy.

top3 Ligi Typerów Polski-Sport.pl październik 2023
top3 Ligi Typerów Polski-Sport.pl październik 2023

1. miejsce marcinek16

Zwycięzca październikowych zmagań dołączył do Ligi Typerów Polski-Sport.pl w tym sezonie i już w trzecim miesiącu znalazł się na samym szczycie. Uzyskanie ponad 170 jednostek profitu pozwoliło na spokojny finisz w fotelu lidera. Warto przyjrzeć się szczegółowym statystykom tego typera i najlepszemu zakładowi w październiku.

Szczegółowe statystyki typera: 83 postawionych typów, 55 wygranych, yield 20.66% i ODI -3.35.

Marcinek16 najwyższy zysk w październiku uzyskał dzięki zakładowi na starcie Manchester United – Galatasary. Zakład na remis lub zwycięstwo gości po kursie 2.91 pozwolił na zdobycie ponad 19 profitu przy maksymalnej stawce 10 jednostek. Najlepszy typer października dodatkowo podzielił się swoją analizą w serwisie johnnybet i nie pomylił się co do wyniku tego spotkania.

najlepszy typ marcinek16 w październiku 2023
najlepszy typ marcinek16 w październiku 2023

2. miejsce Holland75

Na drugim stopniu podium znalazł się Holland75 i był to jego pierwszy miesiąc gry w Lidze Typerów Polski-Sport.pl. Wysoka pozycja na samym początku rywalizacji w sezonie 2023/2024 może zapowiadać walkę o najwyższe cele tego gracza.

Niestety Holland75 nie udostępnia szczegółowych statystyk. W październiku uzyskał blisko 150 profitu i dzięki temu wygrał nagrodę w postaci bonu na książkę o tematyce sportowej. Wicelider październikowych zmagań znacznie wyprzedził gracza na trzeciej pozycji. Jego dobra forma pozwoliła mu do końca miesiąca walczyć o triumf w trzecim miesiącu nowego sezonu ligi typerów.

3. miejsce scorpio82

Scorpio82 to jedyny typer w pierwszej trójce, który walczył o nagrody już w pierwszym sezonie naszej ligi. Wywalczenie 100 jednostek zysku wystarczyło, aby znaleźć się na podium. Jego powrót na najwyższe pozycje nie jest zaskoczeniem, ponieważ w poprzednim sezonie również zdobywał nagrody miesięczne.

Szczegółowe statystyki typera: 116 postawionych typów, 97 wygranych, yield 8.64% i ODI -0.01.

Scorpio82 zajmuje się typowaniem najlepszych lig piłkarskich w Europie, a najwyższy zysk w październiku przyniosło mu starcie rewelacji tego sezonu w lidze hiszpańskiej. Zwycięstwo Girony z Celtą Vigo okazało się strzałem w dziesiątkę i sprawiło, że gracz na trzeciej pozycji uzyskał 8.1 jednostek profitu.

najlepszy typ Scorpio82 w październiku 2023
najlepszy typ Scorpio82 w październiku 2023
Liga Typerów Polski-Sport.pl

Typy bukmacherskie w serwisie johnnybet.com

Każdy z wymienionych użytkowników korzysta z platformy johnnybet.com, która umożliwia obstawianie zakładów bukmacherskich zupełnie za darmo. Jeśli masz ukończone 18 lat i interesujesz sportem, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Udział w Lidze Typerów jest zupełnie darmowy, a jedyne, co trzeba zrobić to założyć konto.

Korzystając z johnnybet.com możesz obstawiać wydarzenia sportowe z całego świata. Nie ogranicza cię żadna dyscyplina, ponieważ znajdziesz tam wszystkie najbardziej popularne sporty i nie tylko. Oprócz rywalizacji w Lidze Typerów Polski-Sport.pl bierzesz udział w ogólnym rankingu, w którym pula nagród wynosi 42 000 euro.

johnnybet.com
johnnybet.com

W ogólnym rankingu zadbano również o nagrody miesięczne. Oznacza to, że dzięki darmowemu obstawianiu zakładów masz szanse wygrać prawdziwą gotówkę, oryginalną koszulkę piłkarską i bony na książki o tematyce sportowej. Nie grozi Ci utrata żadnych środków, ponieważ zakłady obstawiasz jednostkami. Następnie Twój wynik zostaje przedstawiony tak jak powyżej zwycięzcy Ligi Typerów Polski-Sport.pl. Dodatkowo jest to idealne miejsce na wymianę poglądów na temat poszczególnych spotkań i wydarzeń sportowych.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów 2023/2024 – ruszył nowy sezon. Pula nagród wzrosła aż do 47 000 euro!

Podobne teksty

Komentarze

  1. Cześć. Za poprzedni miesiąc załapałem się do najlepszej trójki ale do dziś brak informacji jak odebrać nagrodę. Czy kontakt mailowy czy bezpośrednio na JohnnyBet? Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA