Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie stycznia 2024. Kto jest liderem rankingu ogólnego?

14 lut 2024, 14:49

W styczniu nasi typerzy mieli okazję stawiać zakłady na najsilniejsze ligi piłkarskie na świecie. Początek nowego roku to zawsze dobra okazja do poprawienia swoich rezultatów w lidze typerów. Jak, co miesiąc przekonamy się, kto najlepiej poradził sobie w miesięcznej rywalizacji i jak te rezultaty wpłynęły na ranking ogólny. Wyróżnimy również najlepsze kupony pierwszej trójki typerów pierwszego miesiąca 2024 roku.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie stycznia 2024

W poprzednim miesiącu tylko jeden z graczy przekroczył barierę 100 jednostek profitu, a w stycznie zdobycie takiego wyniku nie zapewniało nawet miejsca na podium. Czterech typerów może pochwalić się zyskiem ponad 100, ale tylko 3 z nich zostanie nagrodzonych bonami na książkę o tematyce sportowej. Najlepszy gracz w styczniu nie pozostawił reszcie stawki złudzeń i zbliżył się do 200 jednostek zysku. Sprawdźmy, jak wygląda podium Ligi Typerów Polski-Sport.pl w styczniu 2024 roku.

podium w Lidze Typerów Polski-Sport.pl w styczniu 2024
podium w Lidze Typerów Polski-Sport.pl w styczniu 2024

 1. miejsce Rafal

Rafal pozostawił resztę stawki w tyle, osiągając 195 jednostek profitu i zasłużenie wygrał styczniowe zmagania Ligi Typerów. Spora przewaga nad pozostałymi graczami na podium wskazuje, że pierwszy miesiąc nowego roku należał do niego. Jest to trzeci najlepszy wynik w historii całego sezonu w klasyfikacji miesięcznej. W przeszłości tylko dwóch typerów było w stanie osiągnąć ponad 200 jednostek zysku.

Szczegółowe statystyki typera: 728 postawionych typów, 186 wygranych, 3.83% yield i ODI 541.75

Rafal postawił w styczniu ogromną ilość zakładów m.in. na piłkę nożną i koszykówkę. W jego typach znajdziemy kupony na mniej popularne rozgrywki i właśnie jeden z takich zakładów przyniósł mu największy profit w tym miesiącu. Zakład na powyżej 2.5 bramki w 1. połowie starcia Asteras Tripolis – Aris Thessaloniki sprawił, że Rafal uzyskał ponad 52 jednostki zysku na jednym kuponie!

najlepszy typ rafal w styczniu 2024
najlepszy typ rafal w styczniu 2024

2. miejsce ziolek86

Ziolek86 regularnie walczy o najwyższe pozycje w Lidze Typerów Polski-Sport.pl, więc jego miejsce na podium nie jest zaskoczeniem. Ostatni raz znalazł się na podium we wrześniu zeszłego roku, więc powrót na pudło z pewnością jest miłym początkiem nowego roku. Uzyskanie 126 jednostek sprawiło, że minimalnie wyprzedził trzeciego typera i został wicemistrzem styczniowej rywalizacji.

Szczegółowe statystyki typera: 139 postawionych typów, 97 wygranych, 9.08% yield i ODI -1.71. 

Ten typer skupia się na zakładach na piłkę nożną i osiągnął bardzo wysoką skuteczność w styczniu. Wygranie 97 zakładów na 139 postawionych kuponów to nie lada wyczyn. Najwyższy profit przyniósł mu typ na wygraną FCSB w lidze rumuńskiej. Zwycięstwo gości sprawiło, że ziolek86 osiągnął 18.6 zysku na jednym zakładzie.

najlepszy typ ziolek86 w styczniu 2024
najlepszy typ ziolek86 w styczniu 2024

3. miejsce b0w

Ostatnie miejsce na podium w styczniu przypadło graczowi b0w. To pierwszy raz w tym sezonie, kiedy udaje mi się wywalczyć, tak wysoką pozycję. Poprzednie miesiące nie były dla niego szczególnie udane, więc tym bardziej warto zastanowić się, jakie zakłady przyniosły mu 113 zysku w jednym miesiącu.

Szczegółowe statystyki typera: 102 postawione typy, 53 wygrane, 11.46% yield i ODI -22.07. 

Najwięcej wygranych zakładów b0w postawił na piłkę nożną w TOP5 ligach Europy. Spora liczba to typy na wygraną jednej z drużyn z azjatyckim handicapem. Jednak największy profit przyniosło mu wytypowanie remisu w starciu Arsenalu z Liverpoolem. Wygrana gości w FA Cup pozwoliła na uzyskanie 21 jednostek zysku na jednym zakładzie.

najlepszy typ b0w w styczniu 2024
najlepszy typ b0w w styczniu 2024

Kto zajmuje najwyższe pozycje w rankingu ogólnym Ligi Typerów Polski-Sport.pl?

Rankingi miesięczne to tylko część całej rywalizacji w sezonie ogólnym. Pula nagród w jednym sezonie wynosi 5000 złotych i podzielona jest na najlepszych typerów całego roku. Każdy sezon rozpoczyna się już w sierpniu, a kończy w maju następnego roku. Naszym graczom zostały ponad 3 miesiące na zwiększenie swojego profitu i wspięcie się na wyższe pozycji. Poniżej przedstawiono TOP10 najlepszych typerów w rankingu ogólnym Ligi Typerów Polski-Sport.pl.

Tabela z dnia 14.02.2024:

top10 Ligi Typerów Polski-Sport.pl (styczeń 2024)
top10 Ligi Typerów Polski-Sport.pl (styczeń 2024)

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów 2023/2024 – ruszył nowy sezon. Pula nagród wzrosła aż do 47 000 euro!

 

Źródło:Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA