I liga: Wielkie emocje w Chojnicach

31 lip 2016, 18:53

Już w pierwszej kolejce piłkarskiej I ligi mieliśmy wielkie emocje w Chojniczach, gdzie miejscowa Chojniczanka mierzyła się z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Mecz fantastycznie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 3. minucie za sprawą Pawła Zawistowskiego. Goście nie zamierzali jednak przestraszyć się Chojniczanki i po straci gola ruszyli do ataku. Na efekt nie trzeba było długo czekać. W 28. minucie Sebastian Dudek doprowadził do remisu, a 10 minut później Zagłębie na prowadzenie wyprowadził sprowadzony z Górnika Łęczna Tomasz Nowak.

W drugiej gospodarze starali się odrobić straty i na kwadrans przed końcem dopięli swego. Wynik spotkania ustalił Patryk Mikita.