I liga: Wielkie emocje w Kluczborku

6 sie 2016, 21:52

Po wielkich emocjach w Chojnicach, gdzie miejscowa Chojniczanka wygrała ze Stomilem Olsztyn…5:4, tym razem mieliśmy równie ciekawe starcie w Kluczborku. MKS zremisował z Miedzią Legnica 2:2.

Spotkanie w Kluczborku rozpoczęli goście, którzy w 25. minucie objęli prowadzenie po strzale rumuńskiego napastnika Paula Batina. Na odpowiedź MKS-u nie trzeba było czekać długo bo już 10 minut później mieliśmy remis. Kibiców zgromadzonych na stadionie uszczęśliwił Patryk Gondek.

Tak jak dobrze gospodarze zakończyli pierwszą, tak też dobrze rozpoczęli drugą połowę gospodarze. Wynikiem tego było objęcie prowadzenia w 53. minucie po strzale Michała Kojdera. Miedź nie zamierzała jednak oddać tego meczu bez walki, a dowód tego mieliśmy w 65. minucie, kiedy to do remisu doprowadził Fin, Petteri Forsell. Jak się okazało więcej bramek już nie widzieliśmy i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

MKS Kluczbork 2-2 Miedź Legnica