Ligue 1: Bardzo ciekawe widowisko w “polskim” hicie!

11 mar 2017, 18:31

AS Monaco Kamila Glika pokonała 2:1 na własnym stadionie Bordeaux w hicie 29. kolejki francuskiej Ligue 1. W pełnym wymiarze czasowym zagrał zarówno Glik jak i Lewczuk!

Po pierwszej, dość sennej połowie jako pierwsi w drugiej części gry zaatakowali gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 68. minucie. Asystę Falcao na gola zamienił zaledwie 18-letni Kylian Mbappe. Sześć minut później było już 2:0. Tym razem podawał Portugalczyk Bernardo Silva, a doświadczonego Carrasso pokonał Joao Moutinho. Goście nie zamierzali składać broni i w 84. minucie strzelili kontaktowego gola. Strzelcem bramki został wprowadzony osiem minut wcześniej Urugwajczyk Joao Diego Rolan. To było jednak wszystko na co było stać tego popołudnia podopiecznych Gourvenneca.

W tabeli Ligue 1 Monaco umocniło się na prowadzeniu mając pięć punktów przewagi nad drugą Niceą. Bordeaux przegrywając spadło na szóstą lokatę.