Ligue 1: Grosicki dał remis swojej drużynie

24 paź 2015, 18:42

Stade Rennes zremisowało na wyjeździe z FC Lorient 1:1 w 11. kolejce Ligue 1. Kamil Grosicki pojawił się na boisku w drugiej części spotkania i zapewnił swojemu zespołowi remis.

Lorient objęło prowadzenie w 15. minucie meczu za sprawą Raphaëla Guerreiro. W 52. minucie spotkania na boisko wszedł Kamil Grosicki. W 67. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Kone i gospodarze musieli sobie radzić w “10”. Minutę później do remisu doprowadził polski skrzydłowy i taki wynik utrzymał się do końca. Polak skierował piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu wolnego, który został rozegrany w bocznym sektorze boiska. Co ciekawe, przyjezdni również nie kończyli spotkania w pełnym składzie. Z boiska w 84. minucie za dwie żółte kartki wyleciał Sio.

Stade Rennes zajmuje aktualnie 7. pozycję w Ligue 1 z dorobkiem 17 punktów.

FC Lorient 1:1 Stade Rennes