[WIDEO] Ligue 1: Kolejna bramka Glika!

29 paź 2016, 21:54

Bardzo wyrównane i stojące na wysokim poziomie widowisko obserwowali dziś kibice na stadionie w Saint- Etienne. Gospodarze podejmowali zajmujące drugą pozycje w tabeli drużynę As Monaco.

Początek spotkania należał do gości, czego efekt zobaczyliśmy już w 5 minucie kiedy to Kamil Glik pokonał bramkarza rywali i otworzył wynik spotkania, zdobywając swoją trzecią bramkę w tym sezonie.

Czerwono- biali długo nie nacieszyli się prowadzeniem w tym spotkaniu, bo już w 18. minucie bramkę na 1-1 zdobył Loic Perrin, który popisał się pięknym uderzeniem głową.

Od momentu wyrównującej bramki oba zespoły stworzyły jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Jednak żadnej ze stron nie udało się rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść.

Fani zgromadzeni dziś na stadionie Stade Geoffroy-Guichard obejrzeli bardzo emocjonujące spotkanie, które niewątpliwie sprostało oczekiwaniom stawianym przy okazji meczu drugiego z szóstym zespołem Ligue 1.