LM: Bezbarwne widowisko w Ağdam. Wielki pech Rzeźniczaka!

25 lip 2017, 20:58

Karabach Ağdam tylko bezbramkowo zremisował na własnym stadionie w pierwszym meczu III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z mistrzem Mołdawii, Sheriffem Tiraspol. O wielkim pechu natomiast może mówić były kapitan Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak.

Były reprezentant Polski wyszedł po raz kolejny w podstawowym składzie mistrza Azerbejdżanu i w pierwszych minutach meczu radził sobie bez zarzutu. Niestety, już w 24. minucie Polak musiał zostać zmieniony przez Azera, Elvina Yunuszade. Wszystko ze względu kontuzję jakiej nabawił się były kapitan Legii. Na razie jeszcze nie wiadomo jak poważny jest uraz.

Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie gospodarze mieli zdecydowaną przewagę, ale nie potrafili udokumentować jej choćby jedną bramkę. W ekipie Karabachu 88 minut rozegrał również były pomocnik Wisły Kraków Wilde Donald Guerrier, którego w samej końcówce zastąpił Agabala Ramazanov.

Rewanż zostanie rozegrany za tydzień 1 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego w stolicy Mołdawii.