[WIDEO] LM: Kamil Glik bohaterem Monaco! Polak znów zdobył bramkę!

27 wrz 2016, 22:41

AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie zremisowało na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen 1:1 w spotkaniu grupowym Ligi Mistrzów. Bramkę dla gospodarzy w doliczonym czasie gry zdobył Kamil Glik.

Kamil Glik już chyba na stałe wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce francuskiego zespołu. Reprezentant Polski także i teraz wyszedł w podstawowym składzie swojej drużyny, aby bronić dostępu do własnej bramki.

Pierwsza połowa spotkanie nieco senna. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola. Na pierwsze trafienie trzeba było czekać aż do 73. minuty kiedy to do bramki gospodarzy trafił Javier “Chicharito” Hernandez.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się porażką gospodarzy znów do akcji wkroczył, będący ostatnio w fantastycznej formie, Kamil Glik który fantastycznym strzałem w 94. minucie doprowadził do remisu.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.