LM: Legia Warszawa i Real Madyt wyróżnione przez UEFA

3 lis 2016, 17:45

Pozostajemy jeszcze przy wczorajszym meczu Legii z Realem. Dziś UEFA wyróżniła wczorajsze spotkanie. Taka nobilitacja spotkała polski zespół po raz pierwszy w historii rozgrywek!

Szybko stracona bramka, rozpaczliwa obrona, kapitulacja i wynik 0:2. Tak wyglądała sytuacja Legii Warszawa do 40. minuty rozgrywanego wczoraj spotkania z Realem Madryt. Wtedy nastąpił przełom. Bramka kontaktowa, po przerwie wyrównująca, na 8. minut przed końcem meczu, dająca mistrzom Polski prowadzenie 3:2. Parę chwil później było 3:3. Takim też wynikiem zakończyło się wczorajsze spotkanie.

Legia zewsząd zbiera pochwały za środowy mecz. Za walkę, determinację. Mimo wyniku 0:2 byli w stanie wyjść na prowadzenie. Dziś UEFA nagrodziła wczorajsze spotkanie. Za pośrednictwem Twittera Federacja przekazała, iż dramatyczny bój mistrza Polski z zeszłosezonowym zdobywcą Ligi Mistrzów został uznany meczem środy w Champions League.