LM: Napoli ogrywa Dynamo. Świetny Milik

13 wrz 2016, 22:49

SSC Napoli w swoim pierwszym spotkaniu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów pokonało na wyjeździe 1:2 Dynamo Kijów. Obie bramki dla włoskiej drużyny zdobył Arkadiusz Milik.

Nasz reprezentacyjny napastnik dziś po raz kolejny dostał szansę od pierwszej minuty spotkania. Niestety w porównaniu z niedawnym meczem ligowym tym razem Piotr Zieliński spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze którzy w 26. minucie za sprawą Garmasha objęli prowadzenie. Wicemistrzowie Włoch wyrównali już dziesięć minut później. Bramkę na 1:1 po podaniu Ghoulama zdobył Arkadiusz Milik.

Kolejne minuty były już nieco spokojniejsze i gdy wydawało się, że pierwsza część meczu zakończy się remisem to Arkadiusz Milik pokonał bramkarza rywali po raz drugi.

W drugiej połowie gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, jednak nic z tego nie wynikało. Ukraińcy nie potrafili poważnie zagrozić bramce Pepe Reiny.

W 62. minucie na boisku pojawił się Piotr Zieliński, który zmienił Marka Hamsika. Niewiele później pomocnik Dynama, Sydorcuk obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i wyleciał z boiska.

Jak się okazało więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Sarriego 2:1.