LM: Niepewny Glik, ale Monaco zwycięskie

22 lis 2016, 22:58

AS Monaco pokonało 2:1 Tottenham w spotkaniu piątej kolejki grupy E Ligi Mistrzów. Całe spotkanie rozegrał Kamil Glik. Niestety nie ustrzegł się błędów.

Wynik spotkania na Stade Louis II już w 11. minucie mógł otworzyć Radamel Falcao. Kolumbijczyk zmarnował jednak jedenastkę.

Na pierwszego gola trzeba było czekać aż do drugiej połowy. W 48. minucie prowadzenie francuskiej ekipie dał Sidibe. Trzy minuty później Kamil Glik sprokurował jedenastkę dla Tottenhamu. Oprócz rzutu karnego dla przyjezdnych arbiter spotkania pokazał także żółty kartonik reprezentantowi Polski. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Harry Kane i bez problemu umieścił ją w siatce.

Anglicy nie cieszyli się długo z remisu. Już kilka sekund później Lemar znów wyprowadził AS Monaco na prowadzenie.

Jak się okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu. Gospodarze wygrali 2:1 i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie.