LM: Pewne zwycięstwo Leicester. Polacy poza kadrą

22 lis 2016, 22:37

W 5. kolejce grupy G Ligi Mistrzów Leicester City pokonało Club Brugge 2:1. Marcin Wasielewski oraz Bartosz Kapustka znaleźli się poza kadrą meczową.

Zdecydowanym faworytem spotkania na King Power Stadium byli mistrzowie Anglii którzy w dotychczasowych czterech spotkania Ligi Mistrzów zdobyli aż 10 punktów.

Podopieczni Claudio Ranieriego objęli prowadzenie już w 5. minucie. Bramkę dla gospodarzy zdobył Shinji Okazaki.

“Lisy” podwyższyły prowadzenie w 30. minucie kiedy to rzut karny bezbłędnie wykorzystał Riyad Mahrez.

Belgów stać było tylko na trafienie kontaktowe. Bramkę na 2:1 zdobył w 52. minucie Izquierdo.

Mistrzowie Anglii ostatecznie wygrali to spotkanie 2:1 i zainkasowali komplet punktów. Rezultat taki oznacza, że zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie.