LM: Wysoka wygrana klubu Boenischa

16 wrz 2015, 22:29

Bayer Leverkusen pokonał u siebie BATE Borysów 4:1 (1:1). Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział były reprezentant Polski- Sebastian Boenisch.

To drużyna z Niemiec dominowała przez całe spotkanie. Pierwszą bramkę Bayer strzelił już w 4. minucie za sprawą Admira Mehmediego. Gdy wydawało się, że to drużyna z Leverkusen jest bliska kolejnej bramki, to dość niespodziewanie gola zdobyli goście. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał  Milunović i mieliśmy 1:1. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie ponownie mocno zaatakował Bayer i udokumentował swoją przewagę aż trzema bramkami. Strzelali kolejno: Calhanoglu, Hernandez i ponownie Calhanoglu (karny).

Bayer Leverkusen – BATE Borysów 4:1 (1:1)

4′ Admir Mehmedi, 48′ Hakan Calhanoglu, 59′ Javier Hernandez,75′ Hakan Calhanoglu- 12′ Nemanja Milunović