LM: Znamy rywala Legii w kolejnej rundzie. Męczarnie mistrza Kazachstanu!

18 lip 2017, 18:39

Legia Warszawa (o ile nie wydarzy się jutro tragedia w Warszawie) poznała rywala w III rundzie eliminacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Podopieczni Jacka Magiery zmierzą się z mistrzem Kazachstanu, FC Astana, który miał jednak niespodziewanie ogromne kłopoty z łotewskim Spartaksem Jurmała.

Kazachowie wygrali pierwszy mecz na wyjeździe 1:0 i nic nie wskazywało na to by mieli mieć jakiekolwiek kłopoty na własnym terenie, na którym są niesamowicie skutecznie nie przegrywając w europejskich pucharach od trzech lat!

Boisko jednak wszystko zweryfikowało i mecz zakończył się remisem 1:1 (każda bramka Łotyszy premiowała ich do kolejnej rundy). Tak więc kibice zgromadzeni na stadionie w stolicy Kazachstanu musieli drżeć o wynik do ostatniego gwizdka sędziego. Bramkę do gospodarzy w 59. minucie zdobył Patrick Twumasi, dla gości w 72. minucie odpowiedział Edgars Vardanjans.