LN: Minimalna porażka Estonii, aż czterech zawodników z LOTTO Ekstraklasy na boisku!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:14
8 wrz 2018, 22:57

Reprezentacja Estonii przegrała minimalnie, bo 0:1 na własnym stadionie z faworyzowaną Grecją w pierwszym meczu grupy 2, dywizji C Ligi Narodów. Co ciekawe na boisku przebywało aż czterech piłkarzy na co dzień występujących w klubach LOTTO Ekstraklasy!

Jedyną bramkę meczu już w 15. minucie po asyście 30-letniego Konstantinosa Mitroglou zdobył pomocnik Olympiakosu Pireus – Konstantinos Fortounis.

Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał lewy obrońca Miedzi Legnica – Artur Pikk oraz pomocnik Piasta Gliwice Konstantin Vassiljev, który ostatnio większość czasu gra w czwartoligowych rezerwach drużyny z Gliwic!

Do 80. minuty na placu gry przebywał inny piłkarz Miedzi – Henrik Ojamaa, z kolei na ostatnie pół godziny na boisku pojawił się napastnik Cracovii Kraków – Sergei Zenjov, który zastąpił Aniera. Ponadto na ławce rezerwowych całe zawody przesiedział piłkarz Korony Kielce Ken Kallaste.

Estonia 0-1 Grecja