Lokomotiv Moskwa lepszy od Galatasaray. Spory udział Krychowiaka przy pierwszej bramce!

28 lis 2018, 21:02

Grzegorz Krychowiak z dobrej strony zaprezentował się w dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Galatasaray Stambuł. Przy pierwszej bramce miał nawet duży udział, gdy piłka po jego uderzeniu odbiła się od Ryana Donka i wpadła do siatki. Ostatecznie jego zespół wygrał 2:0.

Początkowo wydawać się mogło, że gol zostanie zaliczony Polakowi, jednak w protokole pojawiło się nazwisko gracza tureckiego klubu, jako strzelca gola samobójczego. W 54. minucie wynik spotkania ustalił natomiast Vladislav Ignatjev, strzelając bramkę na 2:0. Obok Krychowiaka pełne 90 minut na boisku zanotował również Maciej Rybus. Lokomotiv dzięki zwycięstwu zachował szansę na awans z 3. miejsca do 1/16 Ligi Europy.

Lokomotiv Moskwa 2:0 Galatasaray Stambuł

43. Donk (sam.), 54. Ignatev

Lokomotiv Moskwa: Guilherme – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Ćorluka, Rybus – Krychowiak, Dienisow – An. Mirančuk, Al. Mirančuk (77. Barinov), Farfán (90. Rotenberg) – Smolov (88. Éder)

Galatasaray Stambuł: Muslera – Linnes (88. Maicon), Kabak, Aziz, Nagatomo – Ndiaye (69. Inan), Donk, Fernando (59. Feghouli) – Onyekuru, Derdiyok, G. Rodrigues