Strona główna Piłka nożna Łukasz Gikiewicz bohaterem sensacyjnego transferu?

Łukasz Gikiewicz bohaterem sensacyjnego transferu?

0

Piłkarska kariera Łukasza Gikiewicza z pewnością nie jest monotonna. 28-letni zawodnik grał już w wielu krajach. Dziś pojawia się przed nim jednak szansa na zaistnienie w bardzo mocnych ligach. Zainteresowane pozyskaniem napastnika według brytyjskich mediów są zespoły z wysp Hull City i Celtic Glasgow.

Polski napastnik ostatnio reprezentował barwy Lewskiego Sofia. Tam jednak nie zagrzał długo miejsca i teraz szuka nowego pracodawcy. Według zagranicznych portali były gracz Śląska Wrocław znalazł się na celowniku Hull City oraz Celticu Glasgow. W tym momencie transfer ten rozważany jest jednak w charakterze plotek, ale być może w najbliższych dniach dojdzie do konkretów i Łukasz stanie się bohaterem hitowego transferu.

Możliwym kierunkiem transferu Polaka jest również amerykańska MLS. Tamtejsze media informują, że zakontraktowanie Gikiewicza rozważa Philadelphia Union oraz klub, w którym występuje między innymi Brazylijczyk Kaká – Orlando City.

Przypomnijmy, że napastnik w swojej karierze reprezentował za granicą już barwy Omonii Nikozja, Tobołu Kostanaj, AEL-u Limassol oraz ostatnio Lewskiego Sofia.

Komentarze