Łukasz Jurkowski pięknie pożegnany na Narodowym. Wielkie wyróżnienie mistrza przez KSW i kibiców

Łukasz Jurkowski swoją przygodę z KSW rozpoczął jeszcze w roku 2004 roku. Za ogromny wkład w rozwój polskiej organizacji 42-latek zostanie specjalnie uhonorowany. Znakomity wojownik zostanie pierwszym zawodnikiem wprowadzonym do Hall of Fame KSW. Specjalna ceremonia odbędzie się 3 czerwca podczas gali XTB KSW Colosseum 2.

Jurkowski otwiera Hall of Fame federacji KSW

Jurkowski z KSW związany jest od samego powstania tej organizacji. Wywodzący się z taekwondo zawodnik na gali numer jeden rozbił trzech rywali i został jej pierwszy mistrzem. Jurkowski był również finalistą dwóch kolejnych turniejów. W roku 2011 Juras ogłosił zakończenie profesjonalnej kariery.

Na sportowej emeryturze wojownik wytrzymał sześć lat. W 2017 roku ponownie wrócił do oktagonu KSW. Łącznie pod szyldem polskiej organizacji Łukasz walczył 22 razy i aż 15 razy wychodził z tych pojedynków zwycięsko. W swojej karierze miał okazje walczyć nie tylko w Polsce, ale również na terenie Chorwacji, Holandii, Rosji, Słowenii, Bułgarii, a także w Stanach Zjednoczonych.

Za swój wielki wkład w rozwój organizacji KSW Łukasz Jurkowski zostanie teraz nagrodzony. Znakomity wojownik zostanie pierwszym zawodnikiem wprowadzanym do Hall of Fame KSW. Specjalna ceremonia odbędzie się 3 czerwca podczas gali XTB KSW Colosseum 2.

Miejsce jest nieprzypadkowe, gdyż Jurkowski miał okazję wziąć udział w pierwszej gali Colosseum na PGE Narodowym. Podczas wydarzenia z 2017 roku stoczył niezwykle zacięty bój z byłym mistrzem tej organizacji, Rameau Thierrym Sokoudjou. Teraz, na oczach dziesiątek tysięcy fanów, zostanie natomiast wprowadzony do Hall of Fame KSW.

KSW 83 Colosseum 2: Pudzianowski – Szpilka (03.06). Zakłady, typy bukmacherskie i zapowiedź walki

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama