Chalidow wciąż przeżywa walkę z Materlą. “To był mój błąd”

Aktualizacja: 22 lut 2024, 02:14
21 lut 2024, 18:37

W sobotę podczas gali KSE Epic Mamed Chalidow i Tomasz Adamek stoczą pojedynek w formule bokserskiej. Czeczeński sportowiec przed walką opowiedział o najtrudniejszym momencie w swojej karierze. Legendarny wojownik nie mogła ukryć wzruszenia, gdy mówił o starciu z Michałem Materlą.

“To był mój błąd”. Chalidow nadal myśli o walce z Materlą

Z okazji gali KSW Epic, która w sobotę odbędzie się w Gliwicach, powstał serial dokumentalny realizowany przez stację Canal+. Głównymi bohaterami produkcji są Tomasz Adamek i Mamed Chalidow, którzy w serii niezwykle ciekawych wywiadów odsłaniają kulisy swoich bogatych karier sportowych.

Podczas jednego z odcinków Chalidow został zapytany o najtrudniejszy moment w karierze. Doświadczony zawodnik przyznał, że walką, której nie potrafi wspominać bez emocji, jest pojedynek z jego przyjacielem Michałem Materlą, do którego doszło 28 listopada 2015 roku.

Wówczas obaj zawodnicy zmierzyli się w walce wieczoru gali KSW 33 w Krakowie. Pomimo że stawką starcia był pas mistrzowski kategorii średniej, miało ono bardzo jednostronny przebieg. Chalidow nie dał swojemu rywalowi żadnych szans i potężnym ciosem posłał Materlę na deski.

Zaczęła się walka, ja się wyłączyłem. Już była walka, u mnie tak jest, ja się wyłączam. Ja już nikogo nie widzę, widzę swojego przeciwnika. Ja już nie widziałem w nim Michała, a on widział we mnie Mameda cały czas, ja to wiem. On nie był przygotowany na to. To był błąd mój. Do dzisiaj jestem zły na siebie – przyznał Chalidow

Podczas wywiadu Chalidow nie krył wzruszenia, kiedy opowiadał o pojedynku z 2015 roku. Pomimo że od tamtych wydarzeń minęło kilka lat, zawodnik pochodzący z Czeczenii nie potrafi pogodzić się z faktem, iż musiał mierzyć się ze swoim przyjacielem. W pewnym momencie musiał nawet przerwać rozmowę, aby się uspokoić i ukryć swoje łzy.

Szczegóły KSW Epic: Chalidow – Adamek (24.02). Karta Walk i Transmisja (Gdzie, kiedy, za ile?)

 

Źródło:KSW

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA