Sosnowski grzmi po KSW Epic. Walka Chalidow – Adamek była “ustawiona?

25 lut 2024, 17:56

Walka Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa była główną atrakcją sobotniej gali KSW Epic, która odbyła się w Gliwicach. Niestety, walka zakończyła się po trzech rundach, gdyż kontuzji prawej ręki doznał młodszy z zawodników. Po zakończeniu starcia zaskoczył Albert Sosnowski, który zasugerował, że taki scenariusz był po prostu ustalony przed rozpoczęciem pojedynku. KSW Epic: Sosnowski krytykuje, Borek odpowiada

Pojedynek legendy MMA i KSW z ikoną polskiego pięściarstwa rozpoczął się bardzo dobrze. Zarówno Mamed Chalidow, jak i Tomasz Adamek utrzymywali doskonałe tempo i przez pierwsze trzy rundy nie dali się nudzić chyba żadnemu kibicowi. Niestety, urodzony w Groznym zawodnik nie wyszedł do czwartej odsłony. Chalidow przerwał walkę, która odbywała się na zasadach bokserskich, z powodu kontuzji prawej dłoni.

Po zakończeniu pojedynku 43-latek przeprosił kibiców i zdradził, że już przed starciem z Adamkiem miał problemy z ręką. W kontuzję nie wierzy jednak Albert Sosnowski. Polski pięściarz zamieścił w sieci komentarz, w którym zasugerował, iż walka wieczoru gali KSW Epic była po prostu ustawiona.

Ustawiona walka. Ich obu jednego wieczoru robię, do jednej bramki. Ustawiony deal Borek Rules – napisał Sosnowski na Instagramie.

Albert Sosnowski, Mateusz Borek
Fot. Zdjęcie z Twittera @Sebinho93x

Po chwili na krytyczny komentarz zareagował Mateusz Borek, promotor Tomasza Adamka. Znany dziennikarz nie wziął na poważnie oskarżeń pod swoim adresem i zasugerował, że być może ktoś włamał się na konto Sosnowskiego. Na tym wymiana zdań, przynajmniej na ten moment, się zakończyła.

Szpilka kontra Włodarczyk na KSW 100? Jest propozycja niezwykłego pojedynku

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA