Znany kolejny rywal Tomasza Adamka? To influencer

27 lut 2024, 14:53

Tomasz Adamek zaliczył udany debiut na gali KSW, pokonując w walce wieczoru Mameda Chalidowa, który zrezygnował z dalszej walki wskutek kontuzji ręki. Teraz “Góral” pojawi się na majowej gali FAME MMA i wiadomo już, kto może być jego przeciwnikiem.Adamek wygrał z Chalidowem

Starcie Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem podczas sobotniej gali XTB KSW Epic w Gliwicach było jednym z największych pojedynków ostatnich lat. Walka w formule bokserskiej zakończyła się na korzyść tego pierwszego – “Góral” wygrał po kontuzji ręki, które uniemożliwiła Mamedowi dalszą walkę.

Sposób, w jaki doszło do rozstrzygnięcia tego starcia z pewnością mógł rozczarować. Przed kontuzją Chalidowa pojedynek był wyrównany, a przy tym nie brakowało zwrotów akcji. Sam Mamed również nie planował kończyć walki w taki sposób, a Adamek chciałby powalczyć o wygraną w inny sposób.

Znany kolejny rywal Adamka?

Niebawem kibice “Górala” po raz kolejny będą mieli możliwość zobaczyć go w ringu. Tomasz Adamek ma bowiem wystąpić podczas gali FAME MMA 21, która 18 maja odbędzie się w Gliwicach. Wiadomo także, z kim może stoczyć swoją pierwszą walkę w tej federacji.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jego rywalem będzie Patryk “Bandura” Bandurski, influencer prowadzący kanał na Twitchu. Dotychczas odbył dwie walki na galach FAME MMA – triumfował w starciach z Piotrem Szeligą i Alanem Kwiecińskim.Sosnowski grzmi po KSW Epic. Walka Chalidow – Adamek była “ustawiona?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA