Transmisja Vero Volley Monza – Projekt Warszawa (27.02): Gdzie rewanż w finale Challenge Cup?

27 lut 2024, 18:48

Siatkarze Projektu Warszawa stoją przed szansą na sięgnięcie po pierwsze w historii europejskie trofeum. W rewanżowym starciu w finale Challenge Cup stołeczna ekipa zagra na wyjeździe z Vero Volley Monza, a po pierwszym starciu ma dość solidną przewagę. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

Vero Volley Monza – Projekt Warszawa
27.02.2024, godz. 20:00
Finał Challenge Cup – rewanżVero Volley Monza – Projekt Warszawa: Gdzie oglądać? Transmisja

Rewanżowe starcie w finale tegorocznej edycji Challenge Cup pomiędzy Vero Volley Monza i Projektem Warszawa rozpocznie się we wtorek, 27 lutego o godzinie 20:00. Transmisję z tego meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Spotkanie będzie także można obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

Vero Volley Monza – Projekt Warszawa. Stołeczna ekipa z zaliczką

W pierwszym finałowym spotkaniu siatkarze ze stolicy Polski wypracowali sobie solidną zaliczkę przed rewanżem. Projekt wygrał bowiem przed własną publicznością 3:1 (25:18, 21:25, 25:18, 25:19) i nawet mając na uwadze, że rewanż rozgrywany będzie we Włoszech, to właśnie stołeczna ekipa będzie faworytem.

Od momentu rozegrania pierwszego finałowego meczu, obie ekipy nie rozegrały po jednym ligowym spotkaniu. Siatkarze Vero Volley Monza wygrali na wyjeździe 3:1 z Padovą, podczas gdy drużyna Projektu Warszawa miała wolne i zyskała czas na przygotowanie się do rewanżowego pojedynku.

W przeszłości w finale Challenge Cup grały trzy polskie kluby. W sezonie 2008/09 był to Jastrzębski Węgiel, który przegrał 2:3 z tureckiem Arkasem Izmir. W sezoni 2011/12 z kolei doszło do “polskiego” starcia w meczu o złoto. Tytan AZS Częstochowa okazał się wówczas lepszy od AZS-u Politecnika Warszawska (obecnie Projekt Warszawa) – po wynikach 3:1 i 2:3, Tytan wygrał złotego seta 18:16.Transmisja NUC Volleyball – Budowlani Łódź (27.02): Gdzie oglądać półfinał Pucharu CEV?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA