Strona główna Piłka nożna Łukasz Skorupski kontuzjowany! Jest już po badaniach i opinii lekarza

Łukasz Skorupski kontuzjowany! Jest już po badaniach i opinii lekarza

0
Foto: giallorossi.net

Bardzo pechowy okazał się środowy trening w Arłamowie dla Łukasza Skorupskiego. Bramkarz reprezentacji Polski doznał kontuzji biodra i niewykluczone, że zaważy ona na jego wyjeździe na Mundial…

Golkiper Romy trafił od razu na badania do Krakowa. Teraz będzie przechodził rehabilitacje i przez najbliższe kilka dni na pewno nie podejmie treningów z całą drużyną. Głos w sprawie kontuzji Skorupskiego zagrał oczywiście lekarz kadry Jacek Jaroszewski.

– Podczas treningu Łukasz doznał kontuzji i ekspresowo przeszedł badania w Krakowie, między innymi rezonans magnetyczny biodra. Badania wykazały brak poważniejszych obrażeń. Ze względu na dolegliwości bólowe zawodnik pozostaje pod opieką lekarzy i fizjoterapeutów. Pracował z fizjoterapeutami i jest już lepiej. Wiemy, że za kilka dni selekcjoner będzie podejmował ważne decyzje i będzie chciał mieć pełen ogląd. Robimy wszystko, by za dwa dni powiedzieć, że Łukasz może być normalnie brany pod uwagę.

Niestety, kontuzja może okazać się brzemienna w skutkach i niewykluczone, że 27-latka zabraknie w ogłoszonej wąskiej kadrze na mistrzostwa świata.

Komentarze