Maccabi Hajfa nokautuje bez udziału Obraniaka

1 mar 2016, 22:06

Maccabi Haifa pokonało Bnei Yehuda 4:1, w rewanżowym meczu 1/4 finału State Cup. Jako, że w pierwszym spotkaniu było 2:2, to zespół Ludovica Obraniaka melduje się w półfinale tych rozgrywek. Były reprezentant Polski spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Nic nie zapowiadało takiego wyniku, co więcej spotkanie nie mogło się lepiej ułożyć dla gości. W 31. minucie Pedro Galvan otworzył wynik meczu. W tym momencie zespół Polaka do awansu potrzebował dwóch bramek. Zadanie zostało wykonane już w pierwszej połowie! Bramki dla Maccabi zdobył Gil Vermouth oraz Elgrabli, który pokonał swojego bramkarza.

Mimo że to goście musieli odrabiać straty, to bramki strzelali gospodarze. Najpierw w 56. minucie prowadzenie podwyższył Yossi Benayoun, a kwadrans później gola zdobył Glynor Plet. Goście mogli jeszcze w końcówce zmniejszyć straty, ale nie wykorzystali rzutu karnego.