Macedonia rozbiła Czarnogórę, piłkarz Legii z asystą

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:16
13 lis 2015, 01:57

Macedonia po bardzo nieudanych eliminacjach do Euro 2016 podjęła na własnym stadionie równie “pokaleczoną” przez ostatnie spotkania Czarnogórę w meczu towarzyskim. Gospodarze rozbili rywali aż 4:1, a piłkarz Legii Warszawa, Ivan Trickovski zaliczył asystę.

Macedończycy losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie i to w pięć minut! Najpierw w 35. minucie bramkarza Czarnogóry pokonał Vance Sikov, trzy minuty później z karnego trafił Aleksandar Trajkovski, a po kolejnych dwóch minutach było już 3:0, strzelcem ponownie był zawodnik Palermo.

W drugiej połowie gospodarze nie zamierzali bronić wyniku i w 64. minucie podwyższyli na 4:0, a hat tricka ustrzelił Trajkovski. Honor gościom uratował na minutę przed końcem Stevan Jovetić.

Pomocnik Legii Warszawa grał do 58. minuty i został zmieniony przez Milovana Petrovicia, nie przeszkodziło mu to jednak w zaliczeniu asysty przy trafieniu Trajkovskiego na 3:0. Miejmy nadzieję, że udany występ w kadrze przełoży się również na dobrą grę Trickovskiego w drużynie wicemistrzów Polski.