Trzęsienie ziemi w Poznaniu! Maciej Skorża odchodzi z Lecha

Aktualizacja: 24 kwi 2023, 08:38
6 cze 2022, 22:13

Maciej Skorża nie będzie szkoleniowcem Lecha Poznań w sezonie 2022/2023. Kolejorz niespodziewanie poinformował o rozstaniu z trenerem w swoich mediach społecznościowych.

Szok w Poznaniu. Maciej Skorża musi zrezygnować

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Kilkanaście dni temu Maciej Skorża cieszył się z poznańskim klubem ze zdobycia mistrzostwa Polski. Z jego pracy w Lechu zadowoleni byli wszyscy – począwszy od piłkarzy, na kibicach i działaczach skończywszy. Okazało się jednak, że 50-latek więcej pucharów wraz z ekipą ze stolicy województwa wielkopolskiego nie zdobędzie.

Krótko po fecie mistrzowskiej trener Maciej Skorża udał się na zasłużony urlop. Podczas wakacji szkoleniowiec miał się zastanowić nad swoją przyszłością. W poniedziałek poinformował klub, że postanowił opuścić Poznań. Trener zdradził, że musi na jakiś czas zrezygnować z piłki nożnej.

Niestety, muszę w tym momencie zrezygnować z projektu Lech i z piłki nożnej w ogóle. Chciałbym bardzo mocno podziękować prezesom Piotrowi i Karolowi, dyrektorowi Tomkowi Rząsie i innym moim współpracownikom, a także piłkarzom, którzy wykonali na boisku fantastyczną pracę, za to jak mnie wspierali w ostatnim czasie, było to dla mnie ogromnie wzruszające. I pokazuje, że Lech to coś więcej niż klub – skomentował swoją decyzję Maciej Skorża cytowany przez oficjalne media klubowe.

Drodzy kibice Kolejorza, wielka prośba do was o zrozumienie tej trudnej decyzji, jaką musiałem podjąć. Spotykałem się z dowodami sympatii z waszej strony niemal na każdym kroku, te piękne momenty pozostaną ze mną na zawsze – dodał 50-latek.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Przypomnijmy, że Maciej Skorża przejął Lecha w kwietniu 2021 roku. W zakończonym niedawno sezonie 2021/2022 wywalczył swój drugi tytuł mistrza Polski z poznańską drużyną, a czwarty w całej karierze.

Nenad Bjelica szkoleniowcem Spezii? Wysokie notowania byłego trenera Lecha

Podobne teksty

Komentarze

  1. 100% racji, niczego się nie uczą doświadczeniem. Czekam na tvp.info na jakieś wieści odnośnie nowego trenera. Raczej sprawnie tam podają informacje i zawsze w takim pozytywnym kontekście 😉

  2. Nie wnikam w powody rezygnacji, ale jeśli nie są tylko osobiste to słabo bardzo. Coś fajnego zbudowali i zamiast to kontynuować to robią typowy standardzik. Sprzedaż rokujących zawodników itd. Teraz Skorża…. Potem będzie ździwienie że Mistrz Polski w strefie spadkowej… Ehh

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA