sobota, 25 czerwca, 2022

Radosław Majecki w Poznaniu? Kogo na bramkę ściągnie Lech?

AS Monaco wydało zgodę na to, aby Radosław Majecki latem zmienił klub na zasadzie wypożyczenia. Celem 22-letniego Polaka jest gra w pierwszym składzie w dobrej lidze. Podobno zainteresowanie wykazuje również Lech Poznań.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Majecki w Poznaniu? Kolejny mało realny scenariusz

Od kilku dni wiadomo, że mistrz Polski rozpoczął poszukiwania bramkarza, który w przyszłym sezonie wzmocni defensywę Kolejorza. Jednym z powodów jest fakt, że drużynę za pewne opuści Mickey van der Hart. Kontrakt Holendra wygasa 30 czerwca i nie ma planów przedłużania tej umowy.

Informację o tym, że Lech Poznań jest zainteresowany wypożyczeniem Radosława Majeckiego podał Sebastian Staszewski z „Interii”. Były piłkarz Legii Warszawa, a obecnie AS Monaco jest dopiero bramkarzem numer 3 we francuskim klubie i szuka możliwości regularnych występów. Polak w Monako pojawił się dwa lata temu i w tym czasie rozegrał tylko 11 spotkań, z czego tylko jedno w starciu ligowym.

AS Monaco otrzymywało już wcześniej oferty wypożyczenia klubów z Belgii, Holandii i Włoch. Dlatego przejście do Poznania wydaje się mało prawdopodobne. Zwłaszcza, że Majecki od 15. roku życia przez 6 lat był związany z Legią Warszawa.

Portal „Weszło” informował, że nową jedynką w Poznaniu ma zostać obcokrajowiec, który występuje w reprezentacji swojego kraju.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Lech Poznań w ofensywie transferowej. Czy może paść rekord Ekstraklasy?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA