Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Makuszewski trenuje indywidualnie i wierzy w wyjazd na Mundial!

Makuszewski trenuje indywidualnie i wierzy w wyjazd na Mundial!

0
fot. Maciej Figielek

Maciej Makuszewski, który 10 grudnia, podczas spotkania z Cracovią zerwał dwa więzadła w kolanie rozpoczął indywidualne treningi.

Filmiki z treningów reprezentanta Polski, który walczy o jak najszybszy powrót do gry i wyjazd na Mundial opublikował menedżer zawodnika Mariusz Piekarski na Twitterze. Sam zawodnik wierzy w szybki powrót do zdrowia i wyjazd do Rosji o czym poinformował na łamach “Głosu Wielkopolski” – Wciąż wierzę w to, że mundial to nie jest dla mnie stracony cel. Wiadomo jednak też, że nie wszystko zależy ode mnie. Rehabilitacja wymaga bowiem czasu i cierpliwości. Na początku kwietnia powinienem wrócić już na właściwe obroty, a więc w połowie tego miesiąca być może dostanę szansę gry w lidze. Na rozwinięcie skrzydeł nie będę miał zbyt dużo czasu, ale liczę, że Adam Nawałka nie przeprowadzi jeszcze wtedy kompletnej selekcji na mundial. No i może zdarzy się cud.

W dniu jutrzejszym pomocnik Lecha Poznań leci do Rzymu gdzie spotka się z profesorem Paolem Mariannim, który oceni stan zdrowia skrzydłowego.

Komentarze