Manchester United zmienił zdanie. Antony wraca do treningów

Aktualizacja: 29 wrz 2023, 14:40
29 wrz 2023, 13:31

Manchester United opublikował oficjalny komunikat, w którym poinformował, że Antony wróci do treningów z resztą drużyny. Trzy tygodnie temu piłkarz został odsunięty od składu Czerwonych Diabłów w związku z oskarżeniami, jakie pod jego adresem wysnuła była partnerka Brazylijczyka.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Antony trenuje z drużyną, ale jeszcze nie wraca na boisko

Na początku września Antony został odsunięty przez władze Manchester United od treningów z drużyną i nie był dostępny dla trenera Erika ten Haga. Powodem tak ostrej reakcji angielskiego klubu była afera, która wybuchła za sprawą byłej partnerki brazylijskiego zawodnika. Tak oskarżyła 23-latka o to, że ten w przeszłości znęcał się nad nią zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Wydawało się, że cała sprawa może raz na zawsze przekreślić karierę niezwykle obiecującego zawodnika. Manchester United po trzech tygodniach zdecydował się jednak zmienić swoją decyzję i przywrócił zawodnika do zespołu. Ten może już trenować ze swoimi kolegami. Nie oznacza to jednak, że Antony’ego szybko zobaczymy na boiskach angielskiej Premier League. Klub poinformował, że Antony nie wystąpi w meczu ligowym przeciwko Crystal Palace.

Odkąd w czerwcu postawiono pierwsze zarzuty, Antony współpracował przy dochodzeniach policyjnych zarówno w Brazylii, jak i w Wielkiej Brytanii i nadal to robi. Manchester United zdecydował, że wznowi on treningi w Carrington i będzie dostępny do czasu zakończenia dochodzenia policyjnego. Czekamy na dalszy rozwój spraw – napisał angielski klub w oficjalnym komunikacie.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy Antony wróci na boisko, a także ile może potrwać dochodzenie w jego sprawie. Niestety, może się to ciągnąć od kilku do nawet kilkunastu miesięcy.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Złe wiadomości dla kibiców. Chodzi o transmisję Ligi Mistrzów

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA