poniedziałek, 3 października, 2022

Marcin Bułka nie wróci do PSG. Polski bramkarz zmienia klub

Francuskie media są przekonane, że Marcin Bułka pożegna się z drużyną PSG. Bramkarz, który występuję na wypożyczeniu w OGC Nice, zostanie wykupiony przez ten klub po zakończeniu sezonu 2021/2022.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Polak będzie kosztował ponad milion euro

Marcin Bułka do francuskiej stolicy trafił jeszcze w 2019 roku. Nigdy nie zdołał się jednak przebić do pierwszego składu PSG, a w barwach klubu rozegrał dwa spotkania. Polak doświadczenia zbierał głównie dzięki wypożyczeniom, a w ostatnich latach reprezentował takie drużyny jak Cartagenie, Chateaoroux i ostatnio OGC Nice.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie w ostatniej z wymienionych ekip 22-latek zostanie na dłużej. Klub z Nicei chce bowiem zatrzymać Polaka na stałe i zamierza aktywować klauzulę wykupu. Portal „LE 10sport.com” twierdzi, że francuski klub będzie musiał zapłacić za bramkarza nieco ponad milion euro.

Marcin Bułka może być następcą Waltera Beniteza

Bułka w drużynie Orlątek szykowany jest na następcę Waltera Beniteza, który obecnie jest głównym golkiperem Nicei. Dziennikarze podkreślają, że mało prawdopodobne, aby Polakowi udała się ta sztuka już w kolejnym sezonie.

22-latek doświadczenie zbiera bowiem swoje doświadczenie głównie w Pucharze Francji. W lidze na boisku pojawił się natomiast tylko raz, w meczu przeciwko Clermont. Łącznie w rozgrywkach 2021/2022 Bułka na murawie meldował się natomiast pięciokrotnie.

Portal „Tranfsermarkt” wycenia wartość Polaka na 1,5 miliona euro. Jego kontrakt z PSG jest ważny do 30 czerwca 2025 roku.

PSG organizuje wyprzedaż. Chcą się pozbyć sześciu piłkarzyPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA