Piękny gol Polaka. Mateusz Bogusz świetnie rozpoczął nowy sezon MLS

Aktualizacja: 25 lut 2024, 18:24
25 lut 2024, 17:00

Mateusz Bogusz będzie bardzo dobrze wspominał 1. kolejkę MLS. Polak strzelił piękną bramkę w spotkaniu Los Angeles FC – Seattle Sounders. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Lepsze początku sezon Bogusz nie mógł sobie wyobrazić

Poprzedni sezon dla Mateusza Bogusza był bardzo udany. Reprezentant Polski w minionej kampanii dotarł z Los Angeles FC do finału MLS, gdzie jego drużyna przegrała z Columbus Crew. Przez cały rozgrywki 22-letni pomocnik zdołał rozegrać aż 33 spotkania. W lidze strzelił trzy gole i zaliczył pięć asyst.

W tym sezonie wyniki osiągane przez Bogusza mogą być jeszcze lepsze. Polski pomocnik doskonale rozpoczął nową kampanię w MLS. W 1. kolejce Major League Soccer 22-letni zawodnik zdobył piękną bramkę w meczu Los Angeles FC z Seattle Sounders. Bogusz na listę strzelców wpisał się w 55. minucie.

Ostatecznie cały mecz zakończył się wynikiem 2:1. W tym meczu na listę strzelców wpisali się jeszcze Timothy Tillman (po stronie gospodarzy) oraz Pedro de La Vega (gol honorowy dla gości). Bogusz w 1. kolejce MLS na boisku spędził 90 minut.